Nauczyciele
infoTablica

Grono 2008/2009

Bieszke Jolanta - dyrektor, wos
Szampanti-Tkacz Hanna - wicedyrektor, sztuka, wf
Lange-Karsznia Ludwika - wicedyrektor, fizyka, chemia

Adas Irena - język angielski
Anisimowicz Sylwester - informatyka
Anisimowicz Władysława - matematyka
Bartkowska Beata - język polski
Bieszke Mateusz - wychowanie fizyczne
Bizewska Halina - matematyka, informatyka
Bliźniuk Irena - zajęcia świetlicowe
Bochentin Katarzyna - zajęcia praktyczne
Brzoskowska-Ośka Anna - logopeda
Bullman Bogumiła - nauczyciel wspomagający
Cierpiałkowska Magdalena - nauczanie przedszkolne
Detlaff-Lange Elżbieta nauczanie początkowe
Dubieniecki Janusz - sztuka
Dziechciowska-Kolek Anna - język angielski
Greca Danuta - nauczanie początkowe
Górska-Szczotkowska Marta - psycholog
Jaszke Agnieszka - nauczyciel wspomagający
Jaszczur-Nowicka Karolina - wychowanie fizyczne
Jeliństa Anna - biblioteka
Jelińska Monika - świetlica
Jeziak Danuta - język polski
Klebba Irena - plastyka
Klein Jadwiga - nauczanie początkowe
Korth Jan - wychowanie fizyczne
Korth Maria - nauczanie początkowe
Korzeniewska Anna - historia
Krasnodębska-Porzuczek Izabela - naucz. przedszk.
Krzebietka Angelika - nauczanie przedszkolne
Kuchnowska Joanna - nauczanie początkowe
Lewandowska Marta - język angielski
Lewicka Alicja - historia, wos
Lewicki Tomasz - historia, wychowanie fizyczne
Loewnau Łucja - język angielski
Makowska Maria - biologia, przyroda
Miszkinis Mirosława - nauczyciel wspomagający
Mundt Kinga - nauczanie przedszkolne
Ogrodowska-Łukomicz Aleksandra - psycholog
Ozga Romana - biblioteka
Pacholska Monika - nauczanie przedszkolne
Pęzioł Katarzyna - nauczanie zintegrowane
Pol Grażyna - nauczanie początkowe
Polanowska Beata - język angielski
Puszkarczuk Elżbieta - przyroda
Ratajczak Elżbieta - fizyka
Reszke Elżbieta - język polski
Rybicki Leszek - wychowanie fizyczne
Rychert Roman - ksiądz, religia
Rzepka Aurelia - nauczanie indywidualne
Samsel Aneta - język niemiecki
Sarnecka Hanna - matematyka
Sawicka Beata - nauczyciel wspomagający
Sikora Joanna - nauczanie początkowe
Sitkiewicz Ryszard - wychowanie fizyczne
Stromska Magdalena - wychowanie fizyczne
Styn-Malinowska Magdalena - przyroda
Szablewska Dorota - język niemiecki
Szułczyńska Dorota - religia
Szymankiewicz Izabela - język angielski
Tomczyk Alina - chemia
Uhl Barbara - zajęcia świetlicowe
Ustupska Aleksandra - matematyka
Wachowiak Patrycja - WOS, język angielski
Welter Katarzyna - nauczanie początkowe
Wesserling Łucja - pedagog, religia
Wilmowicz Anna - nauczyciel wspomagający
Wincewicz Aneta - informatyka
Wisniewska Anna - nauczanie początkowe
Wittstock Janina - religia, terapia pedagogiczna
Wolszon Edyta - logopeda
Zaremba Marta - nauczanie przedszkolne
Ziemniak Ewa - język polski

 

powrót




powrót

webmaJster » zszelistrzewo@wp.pl « redakcja
Zespół Szkół w Żelistrzewie
ul. Szkolna 1
84-122 Żelistrzewo
tel. 0-58 673 86 18   fax 0-58 673 65 68
©anisimo 2014