Osiągnięcia
infoTablica
rok szkolny 2011/2012


Konkursy przedmiotowe

III miejsce w X edycji Konkursu Najlepszego Absolwenta Gimnazjum Gmin Wiejskich i Miasteczek Województwa Pomorskiego w roku szkolnym 2011/2012 dla Michała Stefana

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:
Finalista wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z biologii
Michał Stefan
Finalista wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z informatyki
Damian Ruczyński
Finalista wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu biblijnego
Weronika Klaus
Kuratoryjny konkurs biologiczny - etap rejonowy
Olek Adahs, Adrian Darznik, Michał Stefan
 

Ogólnopolski Konkurs „Matematyka bez granic”
6 m. w woj. pomorskim - klasa IIIB gimnazjum
9 m. w woj. pomorskim -  klasa IIID gimnazjum

1 m. Wojewódzki Konkurs literacki „Mój pomysł na Unię Europejską w XXI w." - Weronika Pałucka

Internetowy konkurs regionalny „Einstein po godzinach II” - 3 miejsce w regionie - Damian Toruńczak

Język angielskiego „English master”- 4 miejsce w województwie
Olimpia Myślak

I miejsce etap powiatowy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”
Weronika Klaus, Blanka Korthals , Magda Kuchnowska , Weronika Pałucka (kwalifikacja do etapu wojewódzkiego)

6 m. Konkurs matematyczny dla klas III gimnazjum powiatu wejherowskiego - Damian Toruńczak

14 m. w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym
Weronika Pałucka

Wojewódzki Konkurs ortograficzny – dysleksja
Dominika Szmulta


Konkursy artystyczne

Powiatowy Festiwal Piosenki „Bursztynowe klucze” w Pucku - wyróżnienie – Dominika Szweda, wyróżnienie – Paulina Wesserling

Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej w Pucku
I miejsce – Julia Jaszczur-Nowicka i Paulina Wesserling
III miejsce – Dominika Szweda

Gminny Przegląd Muzyki Szkolnej w Mieroszynie
I miejsce – Krzysztof Falkowski
II miejsce – Dajana Szlage
III miejsce – D.Szweda
II miejsce – duety – Paulina Wesserling, Julia Jaszczur–Nowicka
Wyróżnienie – duety- Anna Kanikowska i Daria Hildebrandt

"Namaluj swój świat" - Nadmorskie krajobrazy - organizator Błękitna szkoła we Władysławowie - I m. na szczeblu powiatowym – kat. gimnazjum – W. Lasota
III m. na szczeblu powiatowym- kat. klas 4-6 SP Adrianna Grubba

Konkurs wystawienniczy gminy Puck – I m. kat. gimnazjum
W. Lasota, wyróżnienie A.Myślisz


Konkursy sportowe

Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Dziewczęta Gimnazjum - Im w powiecie, IV w województwie
2m. Ogólnopolski Turniej o puchar wójta gminy Puck w koszykówce
Wojewódzkie Rozgrywki ligowe młodzików młodszych w koszykówce – finał w województwie
Awans 3 zawodniczek do wąskiej kadry województwa pomorskiego koszykówki kobiet z rocznika 1999 - Sandra Magrian, Julia Roraf, Martyna Szymańska
Awans do szerokiej kadry Pomorza koszykówki mężczyzn – rocznik 1999 - Damian Suchomski
Coca Cola Cup 2011 Dziewczęta Gimnazjum - I m. w rejonie
IV-VI w województwie
Mistrzostwa Szkół Podstawowych w szachach– II m. w powiecie
Mistrzostwa gimnazjum w szachach- II m. w powiecie
Turniej Piłki Nożnej Orlik 2011 Gimnazjum - III m. w powiecie
I Rzut Ligi LA Gimnazjum - III m. w powiecie
Powiatowe halowe zawody LA w Pucku - I m. w powiecie
Mistrzostwo gminy w wyciskaniu sztangi – I m. w gminie

 

rok szkolny 2010/2011


Konkursy przedmiotowe

Nagroda Marszałka województwa Pomorskiego dla Najlepszego Gimnazjalisty Wsi i Miasteczek Województwa Pomorskiego dla Kacpra Makowskiego.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:
Finalista wojewódzki kuratoryjnego konkursu z biologii
K.Makowski, M.Potrykus
Finalista wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego K.Makowski, F.Skirtun
Finalistka wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z chemii
J.Potrykus
Finalista wojewódzkiego kuratoryjnego konkursu z informatyki
K.Makowski, D.Rost
16 m. w rejonie w kuratoryjnym konkursie z fizyki
J.Potrykus
10 m. w rejonie Kuratoryjny konkurs matematyczny
J.Potrykus

I m. na Pomorzu, XIII m. w kraju - w Międzynarodowym Konkursie „Matematyka bez granic” dla klasy 3B Gimnazjum w Żelistrzewie.

Wyróżnienie na szczeblu krajowym w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur” dla ucznia gimnazjum
P.Adahs, J.Potrykus
Wyróżnienie na szczeblu krajowym w Międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”dla ucznia szkoły podstawowej  M.Wesserling, K.Płotka

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Biblia i przypowieści biblijne” - M.Kuchnowska

IV m. w wojewódzkim konkursie z j. angielskiego „English Master” K.Makowski

III m. na szczeblu wojewódzkim w turnieju BRD dla uczniów szkoły podstawowej – Z.Supińska, K.Karsznia, M.Wesserling
V m. na szczeblu wojewódzkim w turnieju BRD dla uczniów gimnazjum – M.Skiba, M.Stefan, M.Bekisz

I m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy o II Wojnie Światowej A.Bolda

Powiatowy konkurs realioznawczy z j. angielskiego i niemieckiego
• z języka angielskiego – II miejsce – D. Komsta i Michał Steffan
• z języka niemieckiego – III miejsce

12 m. w Ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik” na szczeblu wojewódzkim

3 miejsce na szczeblu powiatowym - Konkurs przyrodnicze Walory turystyczne i krajobrazowe Nadmorskiego Parku Krajobrazowego
Martyna Jaks, Marzena Libert, Ala Grubba

I m. w Gminnym Konkursie „Oni zasługują na pamięć”- R.Czapp

Po I edycji Olimpiady Einsteina w czerwcu 2010r. Gimnazjum w Żelistrzewie było na I miejscu na 180 szkół z 3 województw.


Konkursy artystyczne

Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Ziemia nasza planeta”-D.Nadrowska
II miejsce w konkursie plastycznym i fotograficzny „Ziemia – wyspa zielona” kat. IV-VI SP – Kamila Czura kl. 5b
III miejsca kat. IV-VI SP w IX GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM W MOSTCH „Wielkanocne pisanki 2011”  Kuchnowska Klaudia, Kąkol Emilia, Wiśniewska Natalia, Rabenda Anna, Grenwald Agata, Radtke Klaudia, Kielich Magdalena, Górecka Aleksandra

KONKURS WYSTAWIENNICZY SZKÓŁ GMINY PUCK 2011 II miejsce, kat. I-III SP- Anna Wandtke III miejsce, kat. I-III SP- Kacper Lipski I miejsce, kat. IV-VI SP – Natalia Patschull

GMINNY KONKURS MUZYKI SZKOLNEJ grupa młodsza:
II miejsce - Zespół pięcioosobowy: Julia Jaszczur-Nowicka, Anna Kanikowska, Marta Grubba,Dominika Filip, Daria Hildebrandt  wyróżnienie – Zespół trzyosobowy: Oliwia Jaszke, Dajana Szlage, Maciej Wincewicz
grupa starsza:
III miejsce – Artur Adas
I miejsce – Paulina Wesserling
Gminny konkurs Znam swój region - Nasze duchy - I miejsce kl.IV-VI, wyróżnienie
Gminny przegląd zespołów kolędniczych – Jasełka – wyróżnienie
I m. w gminnym konkursie „Znam swój region – nasze duchy”
Przegląd teatrów obcojęzycznych w Darżlubiu
j.angielski - I miejsce
j. niemiecki –II miejsce
III m. w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Jastarni
Adas Artur, Szweda Dominika – duet
III m. w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Jastarni Paulina Wisniewska – wokalistka


Konkursy sportowe

Osiągnięcia uczniów W ramach Projektu „Integracja przez sport i naukę” Koszykówka:
III miejsce dziewcząt w województwie pomorskim w kategorii wiekowej - klasy Vc
V miejsce dziewcząt kl. Vc w Ogólnopolskim turnieju w Elblągu
I miejsce dziewcząt kl. Vc w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Puck
III miejsce dziewcząt w Turnieju Kadr Regionalnych Koszmanii klasy IVc
IX miejsce chłopców IV klasy w województwie pomorskim IVc

Inne osiągnięcia sportowe:
Półfinał Wojewódzki w piłce nożnej o Puchar Premiera IV
Turniej o puchar Premiera Tuska dziewcząt I
Turniej o puchar Premiera Tuska chłopców IV i III
Jesienne Powiatowe Biegi Przełajowe Gimnazjum III
Jesienne Powiatowe Biegi Przełajowe SP III
Mistrzostwa Powiatu w Szachach SP II
Mistrzostwa Powiatu w Szachach Gimnazjum I
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dz. III
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju chł IV-VI
Półfinał Wojewódzki w Szachach II
Mistrzostwa Powiatu w tenisie Stołowym Dz.Gimn I
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Chł. Gimn V
Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Dz. Gimn IV
Turniej Mikołajkowy w Siatkówce Dz. III
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym SP DZ. I
Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Dz. SP IV
Piątki Piłkarskie SP 5-8
Wiosenne Biegi Przełajowe indywidualnie II, VI
Coca-cola Ciup 2011 etap powiatowy chł. I
II Rzut Ligi LA Gimnazjum II
II Rzut Ligi LA SP III
11-tki Piłkarskie Gimnazjada Powiatowa III
Czwórbój LA Gminne Chł. I Dz. II i II
I rzut Ligi LA SP IV
I Rzut Ligi LA Gimnazjum III
Coca Cola Cup 2011 etap rejonowy IV
Półfinał Wojewódzki w Piłce Nożnej o puchar Premiera Tuska IV
Jesienne Powiatowe Biegi Przełajowe Gimnazjum III
Mistrzostwa Powiatu w Szachach SP II
Mistrzostwa Powiatu w Szachach Gimnazjum I
Półfinał Wojewódzki w Szachach Gimnazjum II
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dz.Gimn I
Półfinał Wojewódzki w Tenisie Stołowym Dz. Gimn IV
 

 


 

 
powrót




powrót

webmaJster » zszelistrzewo@wp.pl « redakcja
Zespół Szkół w Żelistrzewie
ul. Szkolna 1
84-122 Żelistrzewo
tel. 0-58 673 86 18   fax 0-58 673 65 68
©anisimo 2014